PARTNERZY

Perła to niedroga i idealna kasa do zastosowań mobilnych. Jest mała i lekka, mieści się w schowku samochodowym. Bez ładowania pozwala na obsługę 900 Klientów i wystawienie 900 paragonów.

Bursztyn to kasa polecana szczególnie nowym przedsiębiorcom, małym punktom handlowym i usługowym. A to dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze oraz kompaktowym wymiarom.

Szafir E to uniwersalna kasa z kopią elektroniczną oraz jednocześnie najbardziej zaawansowana technicznie kasa marki FAREX

Kasa DATECS MALUCH E.KO to urządzenie bezawaryjne, niewielkie z kopią elektroniczną, i to wszystko za naprawdę rozsądną cenę. Kasa dla lekarzy, prawników, fryzjerów, kosmetyczek.

Kasa SEMI E.KO to kolejne urządzenie marki DATECS z kopią elektroniczną ale pierwsze z funkcją drukowania numeru NIP nabywcy na paragonie!

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni.

Posnet Bingo HS to kasa dwustacyjna, zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i punktach usługowych. Intuicyjny interfejs oraz czytelne wyświetlacze poprawiają komfort użytkowania.

Posnet Bingo HS EJ to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych.

Kasy Posnet serii Neo to wysokiej jakości i proste w obsłudze kasy fiskalne z kopią elektroniczną paragonu. Przeznaczone są do pracy w średniej wielkości placówkach handlowych.