Drukarka fiskalna Ustka

POSNET TRIO ONLINE

Połączenie mobilności z wydajnością…

Drukarka fiskalna Ustka
Drukarka fiskalna POSNET TRIO ONLINE

od 2 499,00 PLN

2 440,00 PLN


  • Solidna konstrukcja
  • Prostota użytkowania
  • Łatwa wymiana papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”
  • Własne logo na paragonach
  • Kody kreskowe jedno i dwuwymiarowe
  • Faktury fiskalne
  • Wydajny akumulator umożliwiający pracę w terenie
  • Kompatybilna z szufladami kasowymi
  • Współpracuje z Centralnym Repozytorium Kas
Drukarka fiskalna ONLINE

Uznana już na rynku drukarka fiskalna Posnet Trio ONLINE doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy przemysłowego designu. Została wyróżniona przez Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017. Jest wyjątkowa wśród swoich odpowiedników.

Jeśli zainstalujesz na niej dodatkowo tablet czy smartfon, na pewno wzbudzisz zainteresowanie klientów tak oryginalnym i nietuzinkowym rozwiązaniem. Wyobraź sobie, jak takie urządzenie wkomponowałoby się w wystrój Twojego butiku, na wyspie marketowej lub w sklepie spożywczym, mięsnym, monopolowym czy jubilerskim. To innowacyjne rozwiązanie zaintryguje klientów.

Drukarka fiskalna Posnet Trio ONLINE to doskonała opcja w przystępnej cenie dla osób rozpoczynających działalność. Jest to pierwsza i jedyna na rynku drukarka fiskalna, która może być podłączona do tabletu lub smartfona za pomocą innowacyjnego obrotowego uchwytu. Ergonomiczność jest kluczowa – połączenie drukarki z urządzeniem mobilnym daje pełnię funkcjonalności POS. Możesz dodatkowo rozbudować funkcje drukarki poprzez trzy moduły rozszerzenia w miarę rozwoju firmy.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją działalność i nie wiesz, którą drukarkę wybrać, moduły rozszerzeń mogą rozbudować funkcjonalność Trio ONLINE wraz z rozwojem Twojej firmy. Drukarka ma
duży i czytelny wyświetlacz widoczny dla klienta, na którym wyświetlane są informacje o sprzedaży. Dzięki wejściu USB możesz podłączyć urządzenie mobilne (tablet, smartfon) oraz zasilać drukarkę, jednocześnie ładować jej akumulator. Bez marnowania czasu, można łatwo zmienić rolki paragonu dzięki systemowi szybkiej wymiany papieru drop-in „wrzuć i drukuj”.

Więcej danych technicznych na stronie producenta.

ceny netto wg wersji

Bluetooth

2 499 PLN

2 440 PLN

WiFi + Bluetooth

2 699 PLN

2 590 PLN