Kasa fiskalna ONLINE, Kasa fiskalna Ustka

DATECS WP-25 PLUS ONLINE

Świetnie sprawdza się w niewielkich punktach handlowych oraz gastronomicznych

Kasa fiskalna DATECS WP-25 PLUS ONLINE

od 1 349,00 PLN

1 280,00 PLN


  • Kasa dla handlu i usług
  • Baza towarowa obsługująca 50 000 PLU
  • Klawisze funkcyjne gotowe do zaprogramowania
  • Jeszcze czytelniejszy wyświetlacz sprzedawcy
  • Możliwość umieszczenia logo graficznego na paragonie
  • Łatwa wymiana papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”
  • Wyposażona w akumulator litowo-polimerowy o pojemności 7.4 V/2000mA
  • Kompatybilna z terminalami płatniczym
  • Współpracuje z Centralnym Repozytorium Kas
Kasa fiskalna DATECS

Kasa fiskalna DATECS WP-25 PLUS (wersja online) została zaprojektowana z myślą o miejscach sprzedaży charakteryzujących się ograniczoną przestrzenią. Jest to najmniejsza kasa stacjonarna w naszej ofercie, wyposażona w wydajną baterię litowo-jonową. Badania potwierdzają, że jej akumulator jest wydajny nawet w temperaturach sięgających -5°C.

Duże klawisze, nowoczesny design oraz czytelny trzyliniowy wyświetlacz zapewniają ergonomiczną pracę, umożliwiając komfortową obsługę klienta, przeglądanie zawartości paragonu oraz kontrolę statusu kasy. System wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest niezwykle prosta, nawet dla początkujących użytkowników.

Standardowy interfejs LAN w wersji online oraz opcjonalne moduły komunikacji bezprzewodowej umożliwiają dostęp do sieci internetowej z dowolnego miejsca, w zasięgu sieci Wi-Fi lub GSM.

Kasa fiskalna DATECS WP-25 PLUS znajduje zastosowanie w różnorodnych miejscach, takich jak małe sklepy, gabinety lekarskie, salony fryzjerskie, kioski, piekarnie, cukiernie czy sklepy odzieżowe. Funkcje wydruku zamówień są idealne dla lodziarni, barów szybkiej obsługi, smażalni czy bistro. Ponadto, kasa jest odpowiednia do rejestracji usług czasowych, jak parkingi czy wypożyczalnie sprzętu.

Wersja online kasy WP-25 GPRS, wyposażona w kartę SIM w ramach trzyletniego pakietu dostępu do Internetu, umożliwia połączenie z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) z dowolnego miejsca w kraju. Nielimitowany pakiet danych zapewnia przesyłanie informacji zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Repozytorium Ministerstwa Finansów dla kasy.

Więcej danych technicznych na stronie producenta.

ceny netto wg wersji

LAN

1 349 PLN

1 280 PLN

WiFi

1 439 PLN

1 390 PLN

GPRS 3lata

1 499 PLN

1 450 PLN

GPRS 3lata + LAN

1 549 PLN

1 495 PLN

GPRS 3lata + WiFi

1 639 PLN

1 550 PLN

Kasy fiskalne online

Gwarancja na pamięć fiskalną obejmuje okres 5 lat pod warunkiem regularnego przeprowadzania rocznych przeglądów konserwacyjnych oraz obligatoryjnych przeglądów technicznych kasy przez autoryzowany serwis.