Kasa fiskalna ONLINE, Kasa fiskalna Ustka

DATECS WP-500 PLUS ONLINE

Najefektywniejsze rozwiązanie w średnich i większych punktach handlowych.

Kasa fiskalna DATECS WP-500 PLUS

od 1 499,00 PLN

1 439,00 PLN


  • Kasa dla średniego i większego sklepu
  • Baza towarowa obsługująca 60 000 PLU
  • Klawisze funkcyjne gotowe do zaprogramowania
  • Czytelne wyświetlacze dla sprzedawcy i klienta
  • Możliwość umieszczenia logo graficznego na paragonie
  • Łatwa wymiana papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”
  • Wyposażona w akumulator litowo-polimerowy o pojemności 7.4 V/2000mA
  • Kompatybilna z terminalami płatniczym
  • Współpracuje z Centralnym Repozytorium Kas

Kasa fiskalna online DATECS WP-500 PLUS została zaprojektowana z myślą o średnich i większych placówkach handlowych oraz gastronomii. Potwierdzone badaniami parametry pracy pozwalają na użytkowanie urządzenia nawet w temperaturach sięgających -5°C.

Wyposażona w zainstalowane wyświetlacze graficzne, kasa zapewnia czytelne informacje zarówno dla klienta, jak i kasjera. Siedem linii wyświetlacza operatora umożliwia swobodne przeglądanie zawartości paragonu oraz kontrolę stanu naładowania akumulatora, podłączenia do sieci oraz wyświetla aktualną datę i godzinę. System wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze prostsza, nawet dla początkujących użytkowników.

Standardowy interfejs LAN oraz opcjonalne moduły komunikacji bezprzewodowej zapewniają dostęp do sieci internetowej z dowolnego miejsca, w którym znajduje się zasięg sieci Wi-Fi lub GSM.

Innowacyjna konstrukcja urządzenia oraz bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych i funkcji dodatkowych sprawiają, że kasa idealnie nadaje się do małych i średnich sklepów spożywczych, przemysłowych lub wielobranżowych.

Funkcje wydruku kwitów, w połączeniu z dużą liczbą klawiszy bezpośrednich PLU, znajdują zastosowanie w lodziarniach, barach szybkiej obsługi, smażalniach, bistro do drukowania zamówień, w pralniach lub podobnych zakładach usługowych do wydawania pokwitowań, drukowania biletów wstępu do klubów fitness, spa, siłowni czy basenów.

Wersja online kasy WP-500 PLUS GPRS, wyposażona w kartę SIM w ramach trzyletniego pakietu dostępu do Internetu, umożliwia połączenie z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) z dowolnego miejsca w kraju. Nielimitowany pakiet danych zapewnia przesyłanie informacji zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Repozytorium Ministerstwa Finansów dla kasy. Więcej danych technicznych na stronie producenta.

ceny netto wg wersji

LAN

1 349 PLN

1 280 PLN

WiFi

1 439 PLN

1 390 PLN

GPRS 3lata

1 499 PLN

1 450 PLN

GPRS 3lata + LAN

1 549 PLN

1 495 PLN

GPRS 3lata + WiFi

1 639 PLN

1 550 PLN

Kasy fiskalne online

Gwarancja na pamięć fiskalną obejmuje okres 5 lat pod warunkiem regularnego przeprowadzania rocznych przeglądów konserwacyjnych oraz obligatoryjnych przeglądów technicznych kasy przez autoryzowany serwis.