Kasa fiskalna ONLINE, Kasa fiskalna Ustka


DATECS WP-50 PLUS ONLINE

Idealne rozwiązanie mobilne i do niewielkich punktów handlowo usługowych.

Kasa fiskalna DATECS WP-50 PLUS ONLINE

od 1 399,00 PLN

1 320,00 PLN


  • Kasa mobilna dla handlu i usług
  • Baza towarowa obsługująca 40 000 PLU
  • Możliwość umieszczenia logo graficznego na paragonie
  • Łatwa wymiana papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”
  • Wyposażona w akumulator litowo-polimerowy o pojemności 7.4 V/2000mAh
  • Działa w niskich temperaturach od -10°C,
  • Kompatybilna z terminalami płatniczym
  • Współpracuje z Centralnym Repozytorium Kas
Kasa fiskalna DATECS

Kasa fiskalna online DATECS WP-50 PLUS została stworzona z myślą o pracy zarówno mobilnej, jak i stacjonarnej. Jest to rozwiązanie preferowane przez fryzjerów, kosmetyczki, lekarzy, prawników oraz mechaników. Dzięki bogatemu zestawowi funkcji dodatkowych, kasa znajduje szerokie zastosowanie na parkingach, w wypożyczalniach do rozliczania usług czasowych, w gastronomii do drukowania zamówień oraz rozliczania towarów akcyzowych. Ponadto, możliwe jest wykorzystanie funkcji drukowania zamówień do generowania biletów wstępu na festyny, koncerty czy atrakcje oferowane w parkach rozrywki.

Wydajna bateria litowo-polimerowa zapewnia swobodne korzystanie z kasy w terenie. Dzięki zastosowanemu systemowi wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”, obsługa kasy jest intuicyjna i niezwykle prosta. Dodatkowo, gumowany spód obudowy zapewnia pewny uchwyt kasy, co ułatwia manipulację urządzeniem.

Kasa jest wyposażona w interfejsy komunikacji bezprzewodowej, umożliwiając dostęp do sieci internetowej z dowolnego miejsca, w zasięgu sieci Wi-Fi lub GSM. Wersja kasy z obsługą GPRS oraz kartą SIM w ramach trzyletniego pakietu dostępu do Internetu pozwala na połączenie z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) z dowolnego miejsca w kraju. Nielimitowany pakiet danych gwarantuje przesyłanie informacji o dowolnej wielkości zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Repozytorium Ministerstwa Finansów dla kasy. Więcej danych technicznych na stronie producenta.

ceny netto wg wersji

GPRS b/sim

1 399 PLN

1 320 PLN

WiFi

1 449 PLN

1 390 PLN

GPRS 3lata

1 519 PLN

1 450 PLN

GPRS 3lata + WiFi

1 639 PLN

1 500 PLN

Kasy fiskalne online

Gwarancja na pamięć fiskalną obejmuje okres 5 lat pod warunkiem regularnego przeprowadzania rocznych przeglądów konserwacyjnych oraz obligatoryjnych przeglądów technicznych kasy przez autoryzowany serwis.