Nowe i poleasingowe

Komputery stacjonarne, laptopy, serwery.

Wszystko czego potrzeba do bezpiecznej i wydajnej pracy biurowej

Jakość, nowoczesność, wydajność…

Sprzęt komputerowy

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama sprzętu elektronicznego, z pełną gwarancją producenta, często door-to-door. Nasi główni dostawcy to: Incom, Action i Also – największe hurtownie na polskim rynku. To gwarancja wysokiej dostępności i najlepszych cen!

  • komputery stacjonarne, podzespoły
  • laptopy
  • urządzenia serwerowe
  • sprzęt sieciowy
  • zasilacze awaryjne UPS
Komputery stacjonarne
Zadzwoń i zapytaj o ofertę

+48 604 584 926

Laptopy poleasingowe
Napisz i zapytaj o ofertę

support@itprovider.pl

Kupuj mądrze, oczywiście z gwarancją niezawodności

Sprzęt komputerowy

POLEASINGOWE

Jeżeli zdecydowany jesteś na zakup sprzętu używanego, poleasingowego, odnowionego, to pamiętaj , że w naszej ofercie znajdziesz produkty takich producentów jak DELL, HP, LENOVO. Sprzęt dostarczamy zawsze z gwarancją min. 12 miesięczną oraz oryginalnym systemem operacyjnym Windows w języku Polskim !

  • komputery stacjonarne
  • laptopy
  • urządzenia serwerowe i sprzęt sieciowy
Komputery stacjonarne lub rozwiązania mobilne, nowe lub poleasingowe

Każde z proponowanych przez nas rozwiązań ma uzasadnienie

„Kiedy zastanawiamy się nad decyzją dotyczącą zakupu nowego sprzętu dla firmy, istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę. Zarówno wybór nowego sprzętu, jak i decyzja o wyborze markowego, poleasingowego sprzętu z gwarancją mają swoje zalety i wady, które warto rozważyć.

Decydując się na nowy sprzęt, warto zwrócić uwagę na najnowsze technologie i innowacje, które mogą przynieść dodatkowe korzyści dla firmy. Nowoczesne urządzenia często oferują wyższą wydajność, lepszą jakość oraz nowe funkcje, które mogą poprawić efektywność i produktywność pracy. Na przykład, zakup nowego laptopa dla pracowników może przyczynić się do zwiększenia mobilności i umożliwić wydajną pracę zdalną, co jest szczególnie istotne w obecnych czasach.

Z drugiej strony, wybór markowego, poleasingowego sprzętu z gwarancją może być atrakcyjną opcją dla firm, które chcą zaoszczędzić na kosztach, nie rezygnując jednocześnie z jakości i niezawodności. Sprzęt poleasingowy często jest w bardzo dobrym stanie technicznym, a gwarancja daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Przykładowo, zakup poleasingowego komputera stacjonarnego może być korzystny dla firm, które potrzebują wielu urządzeń przy ograniczonym budżecie.

Ostateczna decyzja powinna zależeć od indywidualnych potrzeb i wymagań firmy, a także od specyfiki branży i rodzaju działalności. Dlatego zawsze warto skonsultować się z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dostosowane do konkretnych potrzeb i budżetu firmy. Proponujemy przygotowanie dwóch ofert, jednej opartej na nowym sprzęcie, a drugiej na markowym, poleasingowym sprzęcie z gwarancją, aby klient mógł dokonać świadomego wyboru, mając pełen obraz dostępnych opcji. Nasz zespół doradców technicznych służy pomocą i jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz udzielić fachowej porady.

Ostateczna decyzja powinna zależeć od indywidualnych potrzeb i wymagań firmy, a także od specyfiki branży i rodzaju działalności. Dlatego zawsze warto skonsultować się z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dostosowane do konkretnych potrzeb i budżetu firmy. Proponujemy przygotowanie dwóch ofert, jednej opartej na nowym sprzęcie, a drugiej na markowym, poleasingowym sprzęcie z gwarancją, aby klient mógł dokonać świadomego wyboru, mając pełen obraz dostępnych opcji. Nasz zespół doradców technicznych służy pomocą i jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz udzielić fachowej porady.”

IT PROVIDER Marcin Janka
Marcin Janka

Marcin Janka, właściciel IT PROVIDER

Komputery stacjonarne nowe, komputery poleasingowe,
laptopy nowe, laptopy poleasingowe