Tonery, bębny, tusze, taśmy

Materiały eksploatacyjne do drukarek

Najwyższej jakości materiały alternatywne
oraz oryginalne.

tonery
Zadzwoń i zapytaj o ofertę

+48 604 584 926

Zacznij oszczędzać, nawet do 80% …

Największy wybór materiałów eksploatacyjnych w najkorzystniejszych cenach

Zapewniamy szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych laserowych jak i atramentowych, m.in.:

  • tonery laserowe
  • bębny drukarkowe
  • taśmy, etykiety
  • tusze atramentowe
  • pozostałe materiały i elementy eksploatacyjne
Materiały eksploatacyjne

Oryginalne lub Zamienne

Oryginalne w najlepszych możliwych cenach. Dostarczają nam najwięksi dystrybutorzy w Polsce: Incom, Action, Also. Oryginalne materiały to gwarancja jakości producenta urządzeń drukujących!

Zamienne najwyższej jakości, kompatybilne z urządzeniami wszystkich producentów. Mamy w ofercie kilku sprawdzonych dostawców!

  • zawsze z gwarancją producenta, 12 lub 24 mcy
  • bezpłatna utylizacja
Oryginalne materiały eksploatacyjne vs. zamienne materiały eksploatacyjne – jaki toner wybrać?

Wyjaśniamy, kiedy warto używać tonerów zamiennych a kiedy zostać przy oryginalnych produktach

„Wybór między oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi do drukarek, takimi jak tonery, a wysokiej jakości zamiennikami może stanowić istotną decyzję dla firmy. Oryginalne materiały eksploatacyjne, dostarczane przez producenta drukarki, są często postrzegane jako symbol gwarancji jakości i niezawodności. Korzystając z oryginalnych tonerów, możemy mieć pewność, że są one idealnie dopasowane do naszej drukarki, co przekłada się na doskonałe wyniki wydruków. Oryginalne materiały eksploatacyjne są także objęte gwarancją producenta, co daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa. Przykładowo, oryginalny toner HP do drukarki HP LaserJet zapewnia wyjątkową jakość wydruków i niezawodność działania, co jest istotne dla firm, dla których każdy dokument musi być doskonały.

Z drugiej strony, wysokiej klasy zamienniki mogą być atrakcyjną alternatywą dla firm, które szukają oszczędności bez konieczności rezygnacji z jakości. Dobrej jakości zamienniki mogą oferować podobne parametry i wydajność co oryginalne materiały eksploatacyjne, jednak często są dostępne w niższych cenach. Dzięki temu firma może zaoszczędzić na kosztach eksploatacji, nie tracąc przy tym na jakości wydruków. Na przykład, wysokiej klasy zamiennik tonera do drukarki laserowej może być równie skuteczny jak oryginalny toner, oferując przy tym niższą cenę.

Decyzja między oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi a zamiennikami powinna zależeć od indywidualnych potrzeb i preferencji firmy, a także od specyfiki jej działalności. Zawsze warto skonsultować się z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dostosowane do konkretnych potrzeb i budżetu firmy. Proponujemy przygotowanie dwóch ofert – jednej opartej na oryginalnych materiałach eksploatacyjnych, a drugiej na wysokiej jakości zamiennikach, aby klient mógł dokonać świadomego wyboru, mając pełen obraz dostępnych opcji. Nasz zespół doradców technicznych służy pomocą i jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz udzielić fachowej porady.”

IT PROVIDER Marcin Janka
Marcin Janka

Marcin Janka, właściciel IT PROVIDER

Materiały eksploatacyjne do drukarek
Tonery zamienniki oraz oryginalne
Tonery laserowe, tonery Ustka