Słowem wstępu …

IT PROVIDER – Dostawca rozwiązań informatycznych


Jestem również niezmiernie dumny z pozytywnych opinii, jakie otrzymujemy od naszych Partnerów i Klientów. Ich zadowolenie i sukcesy są dla mnie kluczowe. Nasza firma kładzie nacisk na budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i wysokiej jakości usług. Dla mnie najważniejsze jest zapewnienie naszym Klientom wsparcia, profesjonalizmu i innowacyjnych rozwiązań, które napędzają ich sukcesy biznesowe.

Marcin Janka

Marcin Janka, właściciel IT PROVIDER

Opinie o IT PROVIDER
Opinie o IT PROVIDER Marcin Janka z serwisu Google.pl
Referencje, listy polecające
Pawlina Limited z siedzibą w Manchester, 7 Kings Avenue, Company Number 11021379 współpracuje z IT PROVIDER od 2017 roku.

IT PROVIDER świadczy usługi w zakresie wsparcia IT, utrzymania infrastruktury naszej sieci oraz bezpieczeństwa naszych systemów.

Wszystkie prace wykonywane przez osobę p. Marcina Janki stoją na bardzo profesjonalnym poziomie, zawsze terminowo i z należytą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie i wiedza przekłada się na poziom świadczonych usług.

Z przyjemnością mogę polecić IT PROVIDER jako solidnego oraz rzetelnego Partnera.
Łukasz Pawlina
Właściciel, PAWLINA Limited
Z firmą ITPROVIDER Marcin Janka , współpracujemy od roku 2008 r. Nasza współpraca polega na głównie na wspólnej analizie oraz poszukiwaniach rozwiązań dla klientów z branży handlowej oraz usługodawców, dostarczając odpowiednio zaprojektowane systemy fiskalne , informatyczne oraz sprzęt około kasowy.

Przez lata współpracy Pan Marcin Janka, wykazywał się pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem w realizowanych projektach . Wiedza oraz doświadczenie firmy ITPROVIDER, pozwalała nam na wdrażanie coraz to nowszych rozwiązań informatycznych oraz na efektywną obsługę podmiotów gospodarczych, które powierzyły nam zaprojektowanie systemów sprzedażowych.
Rafał Maciążek
Właściciel, GRAFIT Serwis urządzeń fiskalnych, urządzeń AUTO ID, oprogramowania
Współpraca z firma IT PROVIDER rozpoczęła się w 2018. Firma z powodzeniem wdrożyła system informatyczny do obsługi sprzedażowej wraz z oprogramowaniem.

Nasza współpraca trwa nadal, Pan Marcin Janka profesjonalnie rozwiązuje wszelkie wątpliwości oraz służy wsparciem technicznym.
W pełni polecam firmę IT PROVIDER jako solidnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie rozwiązań IT.
Grzegorz
Właściciel, POLO MARKET, Jersey
Pan Marcin jest specjalistą w swojej dziedzinie. Od początku współpracy wykazuje dużą kreatywność i dojrzałość w stosunku do powierzonych mu zadań. Realizując zadania cechuje go profesjonalizm, odpowiedzialność, systematyczność. Pan Marcin zawsze wykonuje zlecenia w terminie oraz dba o wysoką jakość usług.

Z całą odpowiedzialnością możemy polecić Pana Marcina Janka każdemu potencjalnemu klientowi, szukającemu profesjonalistów z dużym doświadczeniem.
Gabriela Kosek
Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy, PS Wind Management Sp. z o.o.
Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez IT PROVIDER Marcin Janka. Nasza współpraca trwa już ponad rok, w tym czasie Firma œświadczyła usługi typu HelpDesk –, specjalistycznych konsultacji w zakresie dotyczącym projektowania, wykonywania oraz administracji sieci strukturalnych. Podstawą kontaktów z Firmą IT PROVIDER jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz uwagą na indywidualne potrzeby Klienta.

Usługi świadczone są zawsze, ku naszemu zadowoleniu, terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Dzięki temu Firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię, pozwalającą polecić się jako sprawdzonego Partnera.

Do wyboru Firmy IT PROVIDER spośród tak szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności, skłoniły nas nie tylko względy praktyczne, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm. To wszystko stanowi doskonała wizytówkę firmy. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi œświadczone przez IT PROVIDER Marcin Janka, szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy. jesteśmy przekonani, że możecie Państwo polegać na tej firmie.
Paweł Korczak
Właściciel, PROINVENT
Firma IT Provider od początku 2008 roku zajmuje się kompleksowym wdrażaniem rozwiązań IT w Polish Product Ltd.
Współpraca obejmowała:

– opracowanie projektu oraz wykonanie sieci komputerowej,
– instalację oprogramowania serwerowego oraz użytkowników końcowych sieci,
– wdrożenie systemu obiegu dokumentów, systemu sprzedaży oraz gospodarki magazynowej,
– wdrożenie systemu sprzedaży mobilnej,
– stworzenie projektów identyfikacji graficznej firmy tj. logo, dokumenty firmowe, reklamy samochodowe,
– wykonanie strony www ze zintegrowanym systemem zarządzania treścią.

Kontynuując współpracę, IT PROVIDER jest odpowiedzialne za:

– outsourcing IT,
– helpdesk dla pracowników,
– dostawę sprzętu, konfigurację oraz jego konserwację,
– opracowywanie licznych projektów graficznych z przeznaczeniem do druku takich jak: ulotki promocyjne, reklamowe i plakaty.

Duża wiedza, a przede wszystkim doświadczenie zawodowe stawiają firmę IT PROVIDER Marcin Janka w grupie naszych najlepszych partnerów biznesowych. Pan Marcin Janka wykazuje się wieloma pozytywnymi cechami oraz licznymi umiejętnościami. Do zalet partnera można zaliczyć niezawodność, dyspozycyjność, terminowość realizacji powierzonych zadań oraz wysoką  jakość wykonywanych usług. Na uwagę zasługuje bardzo wysokie zaangażowanie poparte lojalnością i uczciwością.

Z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować firmę IT Provider jako solidnego dostawcę usług informatycznych.
Mariusz Rybak
Director, Polish Product Ltd.
Zachęcamy do odwiedzenia sekcji Z kart historii, Certyfikaty i szkolenie oraz Nasi Partnerzy.

Sprawdź też wszystkie opinie z Google.com