Słowem wstępu …

IT PROVIDER – Dostawca rozwiązań informatycznych


Jako założyciel i właściciel IT Provider, jestem dumny ze zdobytego doświadczenia i naszej historii, która sięga 1998 roku w dziedzinie informatyki. Od momentu oficjalnego założenia w 2009 roku osiągnęliśmy liczne sukcesy, zbudowaliśmy trwałe relacje z partnerami, którzy są z nami od lat. Naszą filozofią jest ciągły rozwój i innowacje, które kierujemy na wdrażanie nowych rozwiązań, zwiększając efektywność i wydajność naszych usług.

Marcin Janka

Marcin Janka, właściciel IT PROVIDER

Marcin Janka
Historia IT PROVIDER
2024
Oprogramowanie Saldeo

Do oferty powoli trafiają nowe rozwiązania, jeszcze chwila, jeszcze moment …

2023
Rozwiązania własne dla Insert

Powiększamy bazę dodatkowych rozwiązań dla Insert. W naszej ofercie programy rozszerzające funkcjonalności programów Subiekt, Rachmistrz i Rewizor z linii GT oraz nexo.

2022
Drukarki fiskalne

Ponownie w naszej ofercie pojawiają się drukarki fiskalne producenta POSNET. Tym razem zostaną na dłużej…

2021
Terminale płatnicze

Nowe obowiązki nakładane na przedsiębiorców skutkują rozwojem oferty około fiskalnej. Usługi płatności bezgotówkowych trafiają do naszej oferty.

2020
Oprogramowanie w chmurze

Dostarczając bezpieczne i elastyczne usługi hostingowe w chmurze dla aplikacji biznesowych. Przenosimy oprogramowanie ERP do chmury.

2019
Podpisy kwalifikowane

Do naszej oferty trafia wreszcie długo oczekiwany przez wielu Podpis elektroniczny. Najprawdopodobniej najtańszy na rynku i gotowy już w 15 minut… i spokój aż na 3 lata!

2018
Zdobywamy nowych Klientów

Rok, który zapisał się na kartach naszej historii jako … hmmm … zleciał tak szybko i tak intensywnie,  że ciężko jest go ująć w jednym akapicie. Witamy wielu naszych nowych Klientów, życzymy samych sukcesów.

2017
Oprogramowanie INSOFT

Nowe oprogramowanie w naszej ofercie. Tym razem ze stajni INSOFT. Rozwiązania PC-MARKET wraz z PC-POS są nastawione na kompleksową obsługę sprzedaży detalicznej.

2016
Outsourcing IT

Definicja roku 2016 w wykonaniu IT PROVIDER. Ciekawe projekty wdrożeniowe u naszych kluczowych Klientów. Nadzorujemy wdrożenia rozwiązań firm zewnętrznych skomunikowanych z ERP, tj. SFA, WMS, B2B.

2015
Pierwsze urządzenia fiskalne

Do naszej oferty trafiają urządzenia firm Datecs, EDATA oraz POSNET. Te sprawdzone rozwiązania wdrażamy u pierwszych klientów.

2014
Oprogramowanie Symplex i G Data

Rok, który zapisał się jako czas poszerzania naszej oferty software’owej. Rozpoczynamy dystrybucję oraz wdrożenia takich systemów jak: Symplex Smallbusiness, G Data. A ten rok się jeszcze nie zakończył …

2013
Wyposażamy sklepy w sprzęt

Okres minął pod znakiem wprowadzania do oferty nowych sprzętów około fiskalnych, wspomagających sprzedaż, produkcję oraz magazyn. Mamy w naszym portfolio sprzęt takich producentów jak: POSNET, Sharp, CipherLab, ELZAB. Udało nam się wyposażyć pierwsze polskie sklepy w UK.

2012
Oferta sprzętowa

Do oferty firmy trafiają sprzęty komputerowe, nowe oraz polizingowe. Dodatkowo wysokiej klasy materiały eksploatacyjne do drukarek. Nasi klienci od teraz mogą oszczędzając, bez obawy o swoje sprzęty drukujące …

2011
Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz ECDL

Okres rozwijania współpracy z Polskim Towarzystwem Informatycznym (PTI) oraz Polskim Biurem ECDL. Zyskujemy kolejne uprawnienia egzaminacyjne propagujemy Certyfikację ECDL.

2010
Współpraca z INSERT, Dofinansowanie z POKL w ramach funduszy UE

Nasza firma wśród dyplomowanych serwisantów INSERT, wiodącego producenta oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Uprawnienia zdobyte już wcześniej, teraz przepisane zostały na IT PROVIDER.
… i jeszcze jeden ważny dla nas przystanek na osi czasu. W 2010 roku otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 1 425 674.02 zł w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na przeprowadzenie działań mających na celu podniesienie kwalifikacji pracowników powiatu słupskiego. Zaproponowaliśmy kilka szkoleń informatycznych dla niemal 300 osób. Projekt pod tytułem „Wysokie kwalifikacje zawodowe, wartość której nie stracisz” będzie trwał do 2012 roku.

2009
Powstanie firmy IT PROVIDER
Marcin Janka

W pierwszych dniach funkcjonowania rozpoczynamy współpracy z firmą z Wielkiej Brytanii. To nasz pierwszy klient. Współpraca ta trwa nadal …

Zachęcamy do odwiedzenia sekcji Opinie i referencje, Certyfikaty i szkolenie oraz Nasi Partnerzy.

Sprawdź też wszystkie opinie z Google.com