mob. (+48) 604 584 926. stacjonarny (+48) 59 727 9339 support@itprovider.pl
O nas

Z dziedziną informatyki związani jesteśmy od 1998 roku lecz IT PROVIDER, jako zarejestrowana działalność gospodarcza na rynku funkcjonuje od 2009 roku. Do dnia dzisiejszego pochwalić się może wieloma sukcesami. Na przestrzeni lat zdobyliśmy wielu klientów,którzy do dnia dzisiejszego sa naszymi Partnerami. Z powodzeniem wdrażamy nowe rozwiązania, nawiązując współpracę z kolejnymi producentami oprogramowania i sprzętu elektronicznego. Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje, a dobre praktyki zdobyte w trakcie realizacji wielu projektów informatycznych wykorzystujemy w każdym dniu naszej pracy.

Z kart historii IT PROVIDER
2019

Do naszej oferty trafia wreszcie długo oczekiwany przez wielu Podpis elektroniczny. Najprawdopodobniej najtańszy na rynku i gotowy już w 15 minut… i spokój aż na 2 lata! E-Deklaracje, JPK, ZUS, ePUAP, eKRS, Umowy cywilno-prawne – to wszystko podpiszej naszym certyfikatem.

2017

Nowe oprogramowanie w naszej ofercie. Tym razem ze stajni INSOFT. Rozwiązania PC-MARKET wraz z PC-POS są nastawione na kompleksową obsługę sprzedaży detalicznej. Idealne dla pojedynczego sklepu lub całej sieci sklepów (centralna konsola zarządzająca), obsługa urządzeń fiskalnych oraz urządzeń POS, system lojalnościowy dostępny dla klientów przez WWW i wiele, wiele innych ciekawych gotowych rozwiązań od firmy INSOFT.

2015

Urządzenia fiskalne w ofercie IT PROVIDER. Zapraszamy do kontaktu. Kasy i drukarki fiskalne dobrane odpowiednio do Państwa potrzeb. W cenie urządzenia fiskalizacja, programowanie oraz szkolenie pracownika. Pomagamy w przygotowaniu wszelkich dokumentów do Urzędu Skarbowego, włącznie z wnioskiem o zwrot w wysokości do 700 zł.

2013

Okres minął pod znakiem wprowadzania do oferty nowych sprzętów około fiskalnych, wspomagających sprzedaż, produkcję oraz magazyn. Mamy w naszym portfolio sprzęt takich producentów jak: POSNET, Sharp, CipherLab, ELZAB. Udało nam się wyposażyć pierwsze polskie sklepy w UK.

2011

Okres rozwijania współpracy z Polskim Towarzystwem Informatycznym (PTI) oraz Polskim Biurem ECDL. Zyskujemy kolejne uprawnienia egzaminacyjne propagujemy Certyfikację ECDL.

2009

Powstanie firmy IT PROVIDER. W pierwszych dniach funkcjonowania rozpoczynamy współpracy z firmą z Wielkiej Brytanii. To nasz pierwszy klient. Współpraca ta trwa nadal …

2018

Rok, który zapisał się na kartach naszej historii jako … hmmm … zleciał tak szybko i tak intensywnie,  że ciężko jest go ująć w jednym akapicie. Witamy wielu naszych nowych Klientów, życzymy samych sukcesów. My zajmiemy się Państwa strefą IT …

2016

OUTSOURCING INFORMATYCZNY – definicja roku 2016 w wykonaniu IT PROVIDER. Ciekawe projekty wdrożeniowe u naszych kluczowych Klientów. Nadzorujemy wdrożenia rozwiązań firm zewnętrznych skomunikowanych z ERP, tj. SFA, WMS, B2B.

2014

Rok, który zapisze się jako czas poszerzania naszej oferty software’owej. Rozpoczynamy dystrybucję oraz wdrożenia takich systemów jak: Symplex Smallbusiness, G Data. A ten rok się jeszcze nie zakończył …

2012

Do oferty firmy trafiają sprzęty komputerowe, nowe oraz polizingowe. Dodatkowo wysokiej klasy materiały eksploatacyjne do drukarek. Nasi klienci od teraz mogą oszczędzając, bez obawy o swoje sprzęty drukujące …

2010

Nasza firma wśród dyplomowanych serwisantów INSERT, wiodącego producenta oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Uprawnienia zdobyte już wcześniej, teraz przepisane zostały na IT PROVIDER.

… i jeszcze jeden ważny dla nas przystanek na osi czasu. W 2010 roku otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 1 425 674.02 zł w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na przeprowadzenie działań mających na celu podniesienie kwalifikacji pracowników powiatu słupskiego. Zaproponowaliśmy kilka szkoleń informatycznych dla niemal 300 osób. Projekt pod tytułem „Wysokie kwalifikacje zawodowe, wartość której nie stracisz” będzie trwał do 2012 roku.