mob. (+48) 604 584 926. stacjonarny (+48) 59 727 9339 support@itprovider.pl
Nasze referencje.
Dziękujemy Państwu za zaufanie, jakim nas obdażyliście i na codzień obdażacie. jest nam niezmiernie miło, że możemy być częścią waszych planów, sukcesów. Z dumą nazywamy się waszymi Partnerami.

Pawlina Limited z siedzibą w Manchester, 7 Kings Avenue, Company Number 11021379 współpracuje z IT PROVIDER od 2017 roku.

IT PROVIDER świadczy usługi w zakresie wsparcia IT, utrzymania infrastruktury naszej sieci oraz bezpieczeństwa naszych systemów.

Wszystkie prace wykonywane przez osobę p. Marcina Janki stoją na bardzo profesjonalnym poziomie, zawsze terminowo i z należytą dokładnością. Wieloletnie doświadczenie i wiedza przekłada się na poziom świadczonych usług.

Z przyjemnością mogę polecić IT PROVIDER jako solidnego oraz rzetelnego Partnera.

Łukasz Pawlina

Właściciel, GRAFIT Pawlina Limited

Z firmą ITPROVIDER Marcin Janka , współpracujemy od roku 2008 r. Nasza współpraca polega na głównie na wspólnej analizie oraz poszukiwaniach rozwiązań dla klientów z branży handlowej oraz usługodawców, dostarczając odpowiednio zaprojektowane systemy fiskalne , informatyczne oraz sprzęt około kasowy.

Przez lata współpracy Pan Marcin Janka, wykazywał się pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem w realizowanych projektach . Wiedza oraz doświadczenie firmy ITPROVIDER, pozwalała nam na wdrażanie coraz to nowszych rozwiązań informatycznych oraz na efektywną obsługę podmiotów gospodarczych, które powierzyły nam zaprojektowanie systemów sprzedażowych.

Rafał Maciążek

Właściciel, GRAFIT Serwis urządzeń fiskalnych, urządzeń AUTO ID, oprogramowania

Współpraca z firma IT PROVIDER rozpoczęła się w 2018. Firma z powodzeniem wdrożyła system informatyczny do obsługi sprzedażowej wraz z oprogramowaniem.

Nasza współpraca trwa nadal, Pan Marcin Janka profesjonalnie rozwiązuje wszelkie wątpliwości oraz służy wsparciem technicznym.

W pełni polecam firmę IT PROVIDER jako solidnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie rozwiązań IT.

Grzegorz

Właściciel, POLO MARKET, Jersey

Pan Marcin jest specjalistą w swojej dziedzinie. Od początku współpracy wykazuje dużą kreatywnoœć i dojrzałoœć w stosunku do powierzonych mu zadań. Realizujc zadania cechuje go profesjonalizm, odpowiedzialność, systematyczność. Pan Marcin zawsze wykonuje zlecenia w terminie oraz dba o wysoką jakoœść usług.

Z całą odpowiedzialnością możemy polecić Pana Marcina Janka każdemu potencjalnemu klientowi, szukającemu profesjonalistów z dużym doœświadczeniem.

Gabriela Kosek

Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy, PS Wind Management Sp. z o.o.

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakoœci usług œświadczonych przez IT PROVIDER Marcin Janka. Nasza współpraca trwa już ponad rok, w tym czasie Firma œświadczyła usługi typu HelpDesk –, specjalistycznych konsultacji w zakresie dotyczącym projektowania, wykonywania oraz administracji sieci strukturalnych. Podstawą kontaktów z Firmą IT PROVIDER jest rzetelność, fachowoœść, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz uwagą na indywidualne potrzeby Klienta.

Usługi świadczone są zawsze, ku naszemu zadowoleniu, terminowo i bez zastrzeżeń, z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Dzięki temu Firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię, pozwalającą polecić się jako sprawdzonego Partnera.

Do wyboru Firmy IT PROVIDER spośród tak szerokiego zakresu firm o podobnym charakterze działalności, skłoniły nas nie tylko względy praktyczne, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta, miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm. To wszystko stanowi doskonała wizytówkę firmy. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi œświadczone przez IT PROVIDER Marcin Janka, szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy. jesteśmy przekonani, że możecie Państwo polegać na tej firmie.

Paweł Korczak

Właściciel, PROINVENT

Firma IT Provider Marcin Janka od początku 2008 roku zajmuje się kompleksowym wdrażaniem rozwiązań IT w Polish Product Ltd.

Współpraca obejmowała:

  • opracowanie projektu oraz wykonanie sieci komputerowej;
  • instalację oprogramowania serwerowego oraz użytkowników końcowych sieci;
  • wdrożenie systemu obiegu dokumentów, systemu sprzedaży oraz gospodarki magazynowej;
  • wdrożenie systemu sprzedaży mobilnej;
  • stworzenie projektów identyfikacji graficznej firmy tj. logo, dokumenty firmowe, reklamy samochodowe;
  • wykonanie strony www ze zintegrowanym systemem zarządzania treścią.

Kontynuując współpracę, IT PROVIDER jest odpowiedzialne za:

  • outsourcing IT;
  • helpdesk dla pracowników;
  • dostawę sprzętu, konfigurację oraz jego konserwację;
  • opracowywanie licznych projektów graficznych z przeznaczeniem do druku takich jak: ulotki promocyjne, reklamowe i plakaty.

Duża wiedza, a przede wszystkim doœświadczenie zawodowe stawiają firmę IT PROVIDER Marcin Janka w grupie naszych najlepszych partnerów biznesowych. Pan Marcin Janka wykazuje się wieloma pozytywnymi cechami oraz licznymi umiejętnościami. Do zalet partnera można zaliczyć niezawodnośćœć, dyspozycyjnośćœć, terminowoœć realizacji powierzonych zadań oraz wysoką  jakość wykonywanych usług. Na uwagę zasługuje bardzo wysokie zaangażowanie poparte lojalnością i uczciwością.

Z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować firmę IT Provider jako solidnego dostawcę usług informatycznych.

Mariusz Rybak

Director, Polish Product Ltd.