mob. (+48) 604 584 926. stacjonarny (+48) 59 727 9339 support@itprovider.pl

Usługi informatyczne

„Działalność IT PROVIDER w głównej mierze bazuje na szeroko pojętych usługach informatycznych. Nasi Klienci na co dzień korzystają z posiadanej przez nas wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Od 2009 roku wspieramy pracowników mały i średnich przedsiębiorstw. Granice terytorialne nie mają znaczenia, wsparcie zdalne, przez internet i telefon wielokrotnie wystarcza. Do tego jest szybsze i tańsze. Czy szukacie pomocy doraźnej, czy stałej opieki informatycznej – wierzę, że jesteśmy najlepszą odpowiedzią na Państwa potrzeby … Serdecznie zapraszam do współpracy. „

Marcin Janka, właściciel IT PROVIDER

Wsparcie informatyczne

Na każdym etapie pracy i w każdym dziale Twojej firmy. Problemy informatyczne z:

 • oprogramowaniem (system operacyjny, oprogramowanie biurowe i specjalistyczne, itp.)
 • komputerem stacjonarnym czy laptopem,
 • sprzętem podłączonym do komputera (drukarka, skaner, itp) czy samym komputerem

Proponujemy również pomoc w doborze nowych rozwiązań programowych jak i sprzętowych czy na etapie negocjacji z dostawcami innych usług  IT, np. działających w chmurze.

Nasza współpraca może mieć charakter doraźny, co oznacza, iż informatyk pojawia się u Państwa po uprzednim zgłoszeniu. Po wykonaniu usługi wystawiany jest dokument sprzedaży Faktura VAT na usługę informatyczną. Jej wysokość uzależniona jest od poświęconego czasu, rodzaju usługi, poziomu skomplikowania. Często należy się liczyć z kosztami dojazdu do Państwa siedziby.

Opieka zdalna

Natychmiastowa pomoc informatyczna już jest w zasięgu Twojej działalności. I wcale nie musisz czekać na przyjazd naszego pracownika!

Połączymy się zdalnie z każdym komputerem w Twojej firmie i pomożemy rozwiązać problemy pracowników od ręki.

Pobierz program do wsparcia zdalnego, zadzwoń i resztę zostaw nam!

Połączenie jest zawsze bezpieczne. Wystarczy, że podczas rozmowy telefonicznej z naszym pracownikiem  podasz specjalny identyfikator oraz jednorazowe hasło dostępu.

Możemy też objąć zasoby IT Państwa firmy stałą opieką zdalną, wówczas możemy reagować na zgłoszenia jeszcze szybciej i często bez potrzeby kontaktu z pracownikami.

Outsourcing IT

Ofertę Outsourcingu IT kierujemy do wszystkich firm, które nie posiadają swojego działu IT, a istotną sprawą jest szybka reakcja z naszej strony na zgłaszany problem. Wówczas sugerujemy model współpracy, w którym nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji za podstawie stałej umowy serwisowej, przy której działamy PRIORYTETOWO.

Umowa stałej opiek informatycznej zapewnia Państwu:

 • pierwszeństwo w dostępnie do pomocy informatycznej,
 • bardzo krótki czas reakcji z naszej strony,
 • regularne działania mające na celu utrzymanie wysokiej wydajności Państwa infrastruktury informatycznej,
 • stałe, przewidywalne koszta naszej usługi.

Każdą ofertę outsourcingową negocjujemy i dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

 • Nasi klienci, obsługiwani wyłącznie zdalnie 70% 70%
 • Klienci z teretorium UE, ale poza granicami naszego kraju 40% 40%
 • Klienci związani stałą umową obsługi informatycznej 60% 60%
 • Klienci powracający, czyli w naszym mniemaniu „zadowoleni” ze współpracy 100% 100%

Rozpocznij współpracę ...

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy radą i pomocą. Konsultacja nic nie kosztuje, a gdy lepiej poznamy Państwa potrzeby, przedstawimy nasz punk widzenia. Może już znamy rozwiązanie problemu? Może już mamy sprawdzony sposób na realizację Państwa pomysłów? Warto skorzystać z naszej wiedzy i praktyki.